Divadelná Chalupka 2017

zdroj: divadelnachalupka.sk a Fanpage

NEČAKAJ KÝM SVET PRÍDE ZA TEBOU. VYDAJ SA ZA NÍM SÁM!

20. 9. 2017

Sála MsDK, Švermova 7, Brezno

9.00 a 11.00 – FÓNKA A TÓNKA Z GRAMAFÓNIE, DIVADLO POD BALKÓNOM, BB

19.30 – SPÁLENÁ VEČERA, DS J. Chalupku mesta Brezno

Synagóga, Štúrova ul., Brezno

10.00 – MADE IN POLAND, Divadlo Apostrop, Liptovský Mikuláš
17.30 – MADE IN POLAND, Divadlo Apostrop, Liptovský Mikuláš

Predstavenia v obciach a na školách

8.30 – DK Závadka – PES JEANA LABADIEHO a DREVENÁ KRAVA, DK ZŠ St. Tekov
11.00 – DK Polomka – PES JEANA LABADIEHO a DREVENÁ KRAVA, DK ZŠ St. Tekov
8.30 – ZŠ MPČĽ – HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica
11.00 – MŠ MPČĽ – HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica

M-Klub, Švermova 7, Brezno

14.00 – WORKSHOP PRE MLADÉ DIVADLO, lektorka: Iga Jambor-Skupniewicz

22.00 – Klubové programy pre účastníkov festivalu

21. 9 2017

Sála MsDK, Švermova 7, Brezno

8.30 – VLAK DO NEBA, DM Vaša Banda, Žilina
19.30 – HOLUBY, Mestské divadlo Žilina

Synagóga, Štúrova ul., Brezno

9.00 a 11.00 – MAMUSIU, COZ TO ZA PTASZEK (v poľštine s titulkami)
Iga Jambor-Skupniewicz, Teatr Agrafka, Chmelno, Poľsko
17.30 – MAMUSIU, COZ TO ZA PTASZEK (v poľštine s titulkami)
Iga Jambor-Skupniewicz, Teatr Agrafka, Chmelno, Poľsko

Predstavenia v obciach a na školách

10.00 DK Č. Balog – PES JEANA LABADIEHO a DREVENÁ KRAVA, DK ZŠ St. Tekov

12.00 – DK Podbrezová – VLAK DO NEBA, DM Vaša Banda, Žilina

M-Klub, Švermova 7, Brezno

22.00 – Klubové programy pre účastníkov festivalu

22. 9. 2017

Sála MsDK, Švermova 7, Brezno

10.00 – ANNA FRANKOVÁ, Nové divadlo Nitra
19.00 -ANNA FRANKOVÁ, Nové divadlo Nitra

Synagóga, Štúrova ul., Brezno

9.00 a 11.00 – JOLANA A JONATHAN / OSTROV – DDS Hugo BB a DDS Modré Traky Vráble

M-Klub, Švermova 7, Brezno

14.00 – WORKSHOP PRE MLADÉ DIVADLO, lektorka: Iga Jambor-Skupniewicz

22.00 – Záverečné spoločenské stretnutie

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial